top of page

Офіційні правила та умови рекламної Акції

під умовною назвою «Вільні та незламні» (надалі – Акція)

Назва акції - «Вільні та незламні». 

  1. Визначення термінів: 

Акція «Вільні люди» (в подальшому – «Акція») – маркетинговий захід, що спрямований на стимулювання продажу на ринку товарів, що продаються в магазинах, які працюють під знаком для товарів та послуг «УКРЗОЛОТО». Акція має на меті рекламування, сприяння продажу товарів у магазинах ТМ «УКРЗОЛОТО» та на сайті ukrzoloto.ua. Участь у Акції здійснюється на безоплатних засадах. 

 

«Правила» або «Умови» - ці правила проведення Акції, а також будь-які зміни та доповнення до них та будь-які документи, згоди, зобов’язання що є обов’язковими до підписання з метою участі у Акції, які визначають порядок проведення та умови участі в спільній Акції. 

Акція «Вільні люди» діє з 12.08.2022 до 31.08.2022. включно (далі - Період акції) в ювелірних магазинах ТМ «УКРЗОЛОТО». 

 

Подарунок – золота або срібна прикраса з нової колекції «Українська символіка», а саме :

Золотий підвіс – у кількості 10 штук.    

Срібний підвіс – у кількості 21 штук.

 

Товари, що беруть участь у Акції (далі – «Товар») – усі  золоті та срібні ювелірні вироби та супутні товари.

  1. Учасники Акції:

Учасниками акції є фізичні особи, які є учасниками Дисконтної програми, або стали її учасниками протягом періоду акції, виконали умови акції і здійснили придбання ювелірних виробів та супутніх товарів в одному із ювелірних магазинів ТМ «УКРЗОЛОТО», або на сайті ukrzoloto.ua, на суму 2 500,00 гривень одним чеком, протягом періоду акції та зареєструвався на лендінгу promo.ukrzoloto.ua. 

 

Учасниками не визнаються і не мають права брати участь в Акції:

- працівники та представники Організатора Акції, Партнерів Акції та будь-яких інших компаній, які беруть участь в підготовці та проведенні Акції;

- особи, що належать до переліку, вказаного в першому абзаці цього пункту Правил, а також його найближчі родичі (чоловік/дружина, діти, брати, сестри, батько, мати, дід, баба);

- особи, яким на момент проведення Акції не виповнилось 18 років;

- особи, що не є громадянами України;

- особи, що були позбавлені чи обмежені в дієздатності відповідно до чинного законодавства України.

 

2. Організатор та Партнери Акції:

 

Організатором Акції є Товариство з обмеженою відповідальністю «МАРКХОЛДЕР» (далі – «Організатор»). 

Місцезнаходження Організатора: 69019, Запорізька обл., місто Запоріжжя, вулиця Рекордна, будинок 26Г, код ЄДРПОУ: 42772934. 

 

Партнери Акції - Адреси магазинів Партнерів Акції, в яких діють її умови, можна дізнатись у координатора акції за телефоном гарячої лінії 0 800 75 92 29.

 

Графік роботи гарячої лінії: з понеділка по п’ятницю 09:00 - 22:00, субота-неділя 10:00 – 18:00 (дзвінки з телефонів українських мобільних операторів на території України безкоштовні). 

3. Умови участі:

Учасник акції в період акції купуючи Товар в одному з магазинів ТМ «УКРЗОЛОТО» або на сайті ukrzoloto.ua на суму 2 500,00 гривень одним чеком, після реєстрації  на лендінгу promo.ukrzoloto.ua. у період  дії акції, отримує можливість  на отримання Подарунку. 

 

Переможець вибирається шляхом випадкової автоматичної вибірки за допомогою сервісу Random.org серед учасників, які виконали всі  умови Акції. 

 

Дата розіграшу подарунків - 01.09.2022 року.

 

Список переможців акції будуть  опубліковані на сайті promo.ukrzoloto.ua.

 

Повідомлення Учасника про перемогу в Акції  буде здійсненне за допомогою телефонного зв’язку представниками Організатора.

 

Подарунок вручається Переможцю в одному із ювелірних магазинів ТМ «УКРЗОЛОТО» особисто протягом 30 робочих днів з дня розіграшу, або за допомогою логістичної компанія «Нова пошти» протягом 30 робочих днів з дня розіграшу.

 

У разі, якщо Переможець не надав представнику Організатора документів, що посвідчують особу, або  якщо ім'я та прізвище учасника в таких документах не відповідають імені та прізвищу учасника, зазначених під час реєстрації на лендінгу promo.ukrzoloto.ua. Організатор Акції має право відмовити Переможцю у видачі Подарунку.

 

Подарунки акції не підлягають обміну та грошовій компенсації.

 

Надання Учасником недостовірних / некоректних даних, вказаних під час реєстрації для участі в акції, в тому числі засобів зв'язку з таким Учасником, позбавляє такого Учасника права на участь в Акції та звільняє Організатора від будь-яких зобов'язань  перед таким учасником.

 

Учасники Акції самостійно несуть відповідальність за достовірність наданої ними інформації (в т.ч. інформації щодо контактів з ними та адрес) і за невиконання (несвоєчасне виконання) Учасниками Акції своїх прав і обов'язків, передбачених Правилами, в тому числі щодо Подарунку.

Участь в Акції є беззаперечним висловлюванням однозначної згоди Учасника Акції з вищевикладеним і підтвердженням того, що Учасник ознайомлений зі своїми правами, згідно зі ст. 8 Закону України «Про захист персональних даних» та положеннями чинного законодавства, які надаються йому як суб'єкту персональних даних.

bottom of page